Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací Souhlasím
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Pletem světem – zkuste novinku, která spojí rodinku

Pletem světem – zkuste novinku, která spojí rodinku

Pletem světem – zkuste novinku, která spojí rodinku

Pamatujete si chvíle, kdy jste jako menší seděli vedle svých babiček na gauči a pozorovali je, jak pletou či háčkují nový svetr nebo čepičku? Napodobovali je a učili se od nich, i  když jste ještě neměli ten grif? Byla to chvíle mezi Vámi dvěma, ale něco Vám z těch dob určitě zůstalo, ta láska k řemeslu, kterou Vám chtěly předat.

Velký třesk – návrat k tradici

V dnešní době zažívá tato tradice opět velký boom. Dávno je zapomenuta představa, že pletení a háčkování byla výsada našich babiček. Lidé si opět našli cestu k tomuto řemeslu, které je donutí v dnešní uspěchané době na chvíli zpomalit. Otevřít si dobré víno a zpříjemnit si večer u televize ručními pracemi není v dnešní době pro mnohé novinkou. Jak jistě všichni víme, práce šlechtí a člověk může tímto způsobem efektivně relaxovat. Ne nadarmo jsou ruční práce používány v domech pro seniory i při nejrůznějších terapiích. Člověk může na chvíli vypnout, zlepšit motorické schopnosti i snížit vysoký krevní tlak.

cristal prize

Pletené příze CRISTAL MACCARONI a jejich využití

O velkém návratu k tomuto koníčku, svědčí i množství kreativních pomůcek a neustále se rozšiřující sortiment. Pokud máte rádi příjemné materiály, kde háčkováním a pletením jednoduše vytvoříte nový originální kousek oblečení pro Vás nebo vaše potomky, neměly by Vám doma chybět pletené příze. Můžete si jako za starých časů vytvořit sady barevně sladěných kousků, a znovu tak pocítit radost z dobře odvedené práce, kterou jste zvládli sami. Radost můžete udělat i svým potomkům uháčkovanou hračkou na přání. Zde se opravdu meze originalitě nekladou. Tyto příze jsou kvalitní, ale přitom měkké, práce s nimi je jednoduchá a výsledný produkt Vám rychle a vzniká pod rukama. Pokud si nakoupíte stejné věci ve velkoobchodech, budete to mít bez práce, ale může se stát, že s nimi nebudete úplně spokojeni. Nepříjemný materiál, barva nebude dle Vašich představ, rychle se rozpadnou a pořád to bude pouze další ze sériově dělaných kusů, kterých mají všichni plno. Věřte, že pokud si uděláte svůj nový originální kousek, dle Vašich představ, kvalitně a přitom s láskou, budete z něho mít úplně jiný pocit.

A právě jen u nás naleznete přesně to, co jste hledali. Nepřeberné množství barev, kvalitní materiály, příznivá cena. Máme více než 243 odstínů, které k sobě můžete ladit a vytvořit tak přesně to, co jste si naplánovali. Už se Vám taky stalo, že jste měli jasnou představu, jak má nějaký Váš výrobek vypadat, ale museli jste si dopomoci splétáním různých barev, abyste se mu alespoň trochu přiblížili? To u nás nehrozí, škála barev takřka nekončí. Pletací příze jsou navíc ze 100% bavlny. Spletené, takže se nemusíte bát, že by se Vám rozpletly. Materiál je vysoce savý a na dotek příjemný. Navíc splňuje OEKO TEX 100, tudíž je vhodný i pro děti do 3 let.

Pokud se rozhodnete dát příležitost Vaší kreativitě, podívejte se na naši nabídku, kterou naleznete na adresehttp://bavlnenesnury.cz/99-cristal-maccaroni

TIP: Udělejte radost sobě nebo těm, které Vás vše už kdysi dávno naučily. Darovat můžete nejen samotnou přízi, ale již hotový, Vámi vytvořený originální kus oblečení nebo dekoraci do bytu. Vždyť ručně dělaný dárek, který Vás kdysi naučily vyrábět, potěší každou maminku či babičku.

 

Leave a Reply

All fields are required

Name:
E-mail: (Not Published)
Comment:
Type Code