Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací Souhlasím
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

O nás

 

Jsem maloobchodní prodejce zaměřený původně na prodej jen bavlněných šňůr. Kreativní ženy mě však neustále ženou dopředu vyhledávat nejvhodnější materiál pro Vaší nádhernou tvorbu. Takže v sortimentu naleznete i jiné druhy šňůr, přízí, ale i podpůrných materiálů a nástrojů. Přesvědčte se sami

 

Jak vznikl projekt e-shop Bavlněné šňůry?

 

Na jaře roku 2018 jsem si sama pro sebe chtěla uháčkovat košíčky do domácnosti. Hodiny a hodiny jsem strávila hledáním vhodného materiálu a návodem, jak vykouzlit přesně mou představu. Porovnávala jsem jednotlivé materiály, jak se s nimi pracuje, jejich kvalitu, dobu dodání a zároveň odpovídající cenu.

 

Tušila jsem, že nemohu být jediná, která řeší takovou věc a proč by měly svým drahocenným časem marnit nadaní kreativci místo originální tvorby?

Pokračovala jsem ve svém úsilí a nabídla dalším nejen své zkušenosti, ale i materiály, které si zamilujete. Do sortimentu i nadále přibývají další a další položky, které Vám usnadní práci. Vybere si profesionál i úplný začátečník.

 

Začínala jsem s Vámi na bázi hromadných objednávek, po uhrazení balíčků jsem teprve objednávala a poté distribuovala k Vám. Tento způsob spolupráce byl velmi náročný na Váš i můj čas, a také na vzájemnou důvěru. Tímto způsobem fungujeme ještě u některých materiálů, které teprve začínají hledat své zákaznice, nebo jsou spíše sezónní. Z tohoto důvodu jsou některé položky pouze k objednání. Oblíbené materiály postupně nacházejí místo ve skladu, pro okamžité expedování.

 

Můj hlavní cíl: Vše na jednom místě.

 

Proč zrovna spolupracovat s Bavlněné šňůry?

 

1.      Hledám nejvhodnější řešení pro každý individuální projekt, aby byl zákazník spokojený.

2.      Reaguji na poptávku atypických rozměrů či jiných barev, pokud je to jen trošku možné.

3.      Komunikace se zákazníky v tomto odvětví mě naplňuje, takže radím velmi často i mimo uvedenou pracovní dobu.

4.      Neustále zrychlujeme v dodání objednaných balíčků. Během půl roku jsem ze 6 týdnů dodacího intervalu, zkrátila na dodání do 3 dnů (pokud je uhrazené zboží skladem).

5.      Jsme skupina fajn zapálených kreativních žen. Budeme rády, když se k nám také připojíte do naší facebook skupinky.

 

Plány na rok 2019:

 

1.      Dokončit stavbu skladových prostor pro sortiment Bavlněné šňůry, aby i zákazník mohl navštívit naše prostory a osobně si osahat nabízený sortiment.

2.      Přidat do sortimentu materiály vhodné pro výrobu dětských hraček.

3.      Zaměřit se v sortimentu na úplné začátečníky.

4.      Rozšíření barevných variací bavlněných šňůr a zavedení číselného rozlišení pro snadnější výběr barev.

5.      Zajištění dopravy na Slovenskou Republiku.

 

Velké poděkování všem mým zákaznicím, které mi jsou velkou podporou. Také nesmím opomenout na mého velkého pomocníka taťku, který mi pomáhá se stavbou, vymýšlením technického zajištění přípravy balíčků, a hlavně jejich logistického toku.